18. 9. 2017 | 15:30 | Angyal (R), Riszdorfer (AR1), Šodor (AR2) | FC Slovan Rozmarín | vs | Shadow team | 4 : 5 | |||
22. 9. 2017 | 14:00 | Šodor (R), Angyal (DZ) | FC Player 1 | vs | FC 4.A (B) | 0 : 13 |
25. 9. 2017 | 14:30 | Angyal (R), Riszdorfer (AR1), Szabo (DZ) | Shadow team | vs | FC Player 1 | 31 : 6 | |||
26. 9. 2017 | 15:00 | Riszdorfer (R) | FC DAC 1904 Dunajská Streda C | vs | FC Slovan Rozmarín | 2 : 14 |
27. 9. 2017 | 14:45 | Angyal (R) | FC Player 1 | vs | FC DAC 1904 Dunajská Streda C | 11 : 9 | |||
28. 9. 2017 | 14:00 | Angyal (R), | FC 4.A (A) | vs | FC 4.A (B) | 8 : 5 |
29. 9. 2017 | 14:45 | Angyal (R), Chmela (AR1) | Shadow team | vs | FC 4.A (A) | 19 : 1 | |||
2. 10. 2017 | 14:30 | Chmela (R-1.pl.), Angyal (R-2.pl.), Angyal (DZ) | FC Slovan Rozmarín | vs | FC Player 1 | 17 : 3 |
20. 9. 2017 | 14:00 | Riszdorfer (R) | FC 4.A (A) | vs | FC DAC 1904 Dunajská Streda C | 13 : 1 | |||
3. 10. 2017 | 14:30 | Angyal (R) | FC 4.A (B) | vs | Shadow team | 3 : 10 |
16. 10. 2017 | 14:45 | Riszdorfer (R), Angyal (DZ) | FC DAC 1904 Dunajská Streda C | vs | FC 4.A (B) | 1 : 25 | |||
10. 10. 2017 | 14:00 | Šodor (R), Angyal (NR) | FC Slovan Rozmarín | vs | FC 4.A (A) | 9 : 6 |
19. 10. 2017 | 14:00 | Chmela (R), Angyal (DZ) | FC Player 1 | vs | Shadow team | 0 : 3 K | |||
18. 10. 2017 | 14:45 | Angyal (R), Riszdorfer (AR1), Angyal (DZ) | FC Slovan Rozmarín | vs | FC DAC 1904 Dunajská Streda C | 10 : 4 |
25. 10. 2017 | 14:45 | Ondroušek (R), Riszdorfer (AR1) | FC DAC 1904 Dunajská Streda C | vs | FC Player 1 | 6 : 0 K | |||
12. 10. 2017 | 14:40 | Angyal (R) | FC 4.A (B) | vs | FC 4.A (A) | 11 : 2 |
23. 10. 2017 | 14:00 | Chmela (R), Ondroušek (AR1), Angyal (DZ) | FC Player 1 | vs | FC Slovan Rozmarín | 0 : 25 | |||
13. 10. 2017 | 14:00 | Angyal (R), Riszdorfer (NR) | FC 4.A (A) | vs | Shadow team | 11 : 7 |
16. 10. 2017 | 14:45 | FC DAC 1904 Dunajská Streda C | vs | FC 4.A (B) | 0 : 3 K | ||||
24. 10. 2017 | 14:45 | Ondroušek (R), RIszdorfer (AR1) | FC 4.A (A) | vs | FC Slovan Rozmarín | 0 : 3 K |
3. 11. 2017 | 14:00 | Angyal (R), Riszdorfer (AR1) | Shadow team | vs | FC Slovan Rozmarín | 16 : 7 | |||
6. 11. 2017 | 14:00 | Riszdorfer (R), Angyal (AR1), Szabo (DZ) | FC Player 1 | vs | FC 4.A (B) | 0 : 20 |
12. 3. 2018 | 14:00 | Šodor (R), Riszdorfer (AR1), Angyal (DZ) | FC DAC 1904 Dunajská Streda C | vs | FC Player 1 | Nepotvrdený | |||
13. 3. 2018 | 14:00 | Ondroušek (R), Chmela (AR1), Angyal (AR2), Sántha (DZ) | FC 4.A (B) | vs | FC 4.A (A) | Nepotvrdený |
14. 3. 2018 | 14:00 | Angyal (R), Riszdorfer (AR1), Chmela (AR2), Szabo (DZ) | FC 4.A (A) | vs | Shadow team | Nepotvrdený | |||
15. 3. 2018 | 14:00 | Riszdorfer (R), Šodor (AR1), Chmela (AR2), Angyal (DZ) | FC Player 1 | vs | FC Slovan Rozmarín | Nepotvrdený |
10. 11. 2017 | 14:15 | Šodor (R), Riszdorfer (AR1), Angyal (AR2), Szabo (DZ) | FC DAC 1904 Dunajská Streda C | vs | FC 4.A (A) | 3 : 5 | |||
19. 3. 2018 | 14:00 | Shadow team | vs | FC 4.A (B) | Nepotvrdený |
20. 3. 2018 | 14:00 | FC 4.A (B) | vs | FC DAC 1904 Dunajská Streda C | Nepotvrdený | ||||
21. 3. 2018 | 14:00 | FC 4.A (A) | vs | FC Slovan Rozmarín | Nepotvrdený |
22. 3. 2018 | 14:00 | FC Player 1 | vs | FC 4.A (A) | Nepotvrdený | ||||
23. 3. 2018 | 14:00 | FC Slovan Rozmarín | vs | FC 4.A (B) | Nepotvrdený | ||||
26. 3. 2018 | 14:00 | FC DAC 1904 Dunajská Streda C | vs | Shadow team | Nepotvrdený |
27. 3. 2018 | 14:00 | FC Slovan Rozmarín | vs | Shadow team | Nepotvrdený | ||||
28. 3. 2018 | 14:00 | FC Player 1 | vs | FC 4.A (B) | Nepotvrdený |
4. 4. 2018 | 14:00 | Shadow team | vs | FC Player 1 | Nepotvrdený | ||||
5. 4. 2018 | 14:00 | FC DAC 1904 Dunajská Streda C | vs | FC Slovan Rozmarín | Nepotvrdený |
6. 4. 2018 | 14:00 | FC Player 1 | vs | FC DAC 1904 Dunajská Streda C | Nepotvrdený | ||||
9. 4. 2018 | 14:00 | FC 4.A (A) | vs | FC 4.A (B) | Nepotvrdený |
10. 4. 2018 | 14:00 | FC Slovan Rozmarín | vs | FC Player 1 | Nepotvrdený | ||||
11. 4. 2018 | 14:00 | Shadow team | vs | FC 4.A (A) | Nepotvrdený |
12. 4. 2018 | 14:00 | FC DAC 1904 Dunajská Streda C | vs | FC 4.A (A) | Nepotvrdený | ||||
13. 4. 2018 | 14:00 | FC 4.A (B) | vs | Shadow team | Nepotvrdený |
16. 4. 2018 | 14:00 | FC 4.A (B) | vs | FC DAC 1904 Dunajská Streda C | Nepotvrdený | ||||
17. 4. 2018 | 14:00 | FC Slovan Rozmarín | vs | FC 4.A (A) | Nepotvrdený |
18. 4. 2018 | 14:00 | FC 4.A (B) | vs | FC Slovan Rozmarín | Nepotvrdený | ||||
19. 4. 2018 | 14:00 | Shadow team | vs | FC DAC 1904 Dunajská Streda C | Nepotvrdený |