Menu

Zoznam zápasov

Sezóna :
36. ročník LETOselect
Rozpisy/Výsledky sezóny s detailami Rozpisy/Výsledky sezóny bez detailov

Kolo:

BLMF A :
26. 7. 2020 19:00 A 2x20min IKY All stars vs Marbella Boys 9 : 6
14. 6. 2020 18:15 2BLMF-A A IKY Bose Nohy vs Engerau Boys Legends 5 : 2
14. 6. 2020 18:15 2BLMF-A B IFR All stars vs Galtan 2 : 0 K
14. 6. 2020 19:30 2BLMF-A C IFR FC BPN B vs Inter Bratislava BLMF 11 : 6
14. 6. 2020 18:15 2BLMF-A C PJK Partizán 04 Bratislava vs ŠKOLA FUTBALU 6 : 7 PP
BLMF B :
7. 6. 2020 17:00 BLMF-2B C PJK Kekuleho Potaš vs Young Red Devils 8 : 6
7. 6. 2020 19:30 BLMF-2B C PJK Druholigonieri vs ŠK Horský Park 10 : 13
7. 6. 2020 18:15 BLMF-2B C PJK Different Colours United vs FK Rača 3 : 9
7. 6. 2020 17:00 BLMF-2B B MBN OFM Štrkovec vs FC Hilfiger 7 : 6
2. BLMF - tyzden :
8. 6. 2020 19:00 2.BLMF A MBK FC Blue Dragons vs Never Easy 13 : 3
8. 6. 2020 18:30 2.BLMF A ABK Inter BCB Glóbus vs FC Economist Bratislava 5 : 3
8. 6. 2020 20:50 2.BLMF C IFR FC Sisini vs Profesionali 11 : 4
8. 6. 2020 18:30 2.BLMF C IFR FC MAGIC 2004 vs FC Kolonia 10 : 3
8. 6. 2020 19:45 2.BLMF C IFR Sporting Academica vs Engerau Boys Juniors 3 : 8
1. BLMF 2020 :
10. 8. 2020 19:45 A 1.BLMF Baráž o postup do 1/4-finále ABK Engerau Boys vs KIK ass 7 : 2
8. 6. 2020 19:45 B MBN a IKY AC GLÓBUS vs Papalalulu 0 : 12
8. 6. 2020 20:50 B MBN AC N3M vs RK Academy 9 : 3
8. 6. 2020 18:30 B IKY Engerau Boys vs FC Riňoši 4 : 6
8. 6. 2020 19:45 A ABK FC BPN vs KIK ass 22 : 2
8. 6. 2020 20:50 A ABK Galacticos vs ZaFo 3 : 0 K
BLMF - Playoff :
24. 8. 2020 20:50 A semifinále 1.BLMF IKY, SCY RK Academy vs Papalalulu 4 : 8
24. 8. 2020 18:30 B odveta Pohár Útechy MBN FC Kolonia vs FC Economist Bratislava 10 : 7
23. 8. 2020 17:30 B o 9.miesto IKY Young Red Devils vs FK Rača 4 : 13
23. 8. 2020 18:45 C o 11.miesto MBN Kekuleho Potaš vs FC Hilfiger 5 : 6 PP
23. 8. 2020 18:45 B o 13.miesto IKY FC Golden Time vs Marbella Boys 12 : 7
23. 8. 2020 17:30 A Finale Pohára Útechy MBN Different Colours United vs Partizán 04 Bratislava 4 : 9
23. 8. 2020 20:00 B o 5.miesto IKY ŠK Horský Park vs FC BPN B 15 : 3
24. 8. 2020 19:45 B o 5.miesto 2.BLMF MBN FC Blue Dragons vs Sporting Academica 7 : 1
24. 8. 2020 18:30 A o 7.miesto 2.BLMF ABK FC MAGIC 2004 vs Never Easy 3 : 4
24. 8. 2020 19:45 A Semifinale 2.BLMF IKY, ABK Engerau Boys Juniors vs Inter BCB Glóbus 8 : 6
23. 8. 2020 19:30 A Semifinale 2.BLMF SCY ŠKOLA FUTBALU vs Inter Bratislava BLMF 11 : 10 PP
24. 8. 2020 20:50 B o 5.miesto ABK, MBN AC GLÓBUS vs FC Riňoši 5 : 0 K
18. 8. 2020 19:00 odveta Pohár Útechy FC Kolonia vs FC Economist Bratislava Nepotvrdený
17. 8. 2020 19:45 C o konečné umiestnenie IFR FC Sisini vs FC MAGIC 2004 0 : 5 K
17. 8. 2020 18:30 C o konečné umiestnenie IFR Never Easy vs Profesionali 9 : 6
16. 8. 2020 20:00 A o konečné umiestnenie All stars vs OFM Štrkovec 0 : 5 K
16. 8. 2020 20:00 B o konečné umiestnenie FK Rača vs Druholigonieri 5 : 0 K
16. 8. 2020 18:45 A konečné umiestnenie Marbella Boys vs Kekuleho Potaš 0 : 5 K
16. 8. 2020 18:45 B konečné umiestnenie Engerau Boys Legends vs FC Golden Time 4 : 3
16. 8. 2020 17:30 B Semi POhár Utechy Different Colours United vs Young Red Devils 7 : 6 PP
16. 8. 2020 17:30 A Semi Pohár Utechy Partizán 04 Bratislava vs FC Hilfiger 13 : 6
17. 8. 2020 20:50 C 1/4 Finále 1.BLMF IFR Papalalulu vs FC Riňoši 10 : 5
17. 8. 2020 20:50 B 1/4 Finále 1.BLMF IKY/SCY AC GLÓBUS vs RK Academy 9 : 10 PP
17. 8. 2020 19:45 B 1/4 Finále 1.BLMF IKY FC BPN vs Galacticos 10 : 7
17. 8. 2020 20:50 A 1/4 Finále 1.BLMF IKY AC N3M vs Engerau Boys 11 : 5
17. 8. 2020 18:30 A 1/4 Finále 2.BLMF ABK Engerau Boys Juniors vs Sporting Academica 8 : 4
17. 8. 2020 18:30 A 1/4 Finále 2.BLMF ABK FC BPN B vs Inter BCB Glóbus 4 : 12
16. 8. 2020 20:00 A 1/4 Finále 2.BLMF ŠK Horský Park vs ŠKOLA FUTBALU 8 : 11
17. 8. 2020 19:45 A 1/4 Finále 2.BLMF ABK Inter Bratislava BLMF vs FC Blue Dragons 12 : 2
9. 8. 2020 20:00 A Pohár Útechy PJK Marbella Boys vs Different Colours United 0 : 5 K
9. 8. 2020 18:45 A Pohár Útechy PJK FC Golden Time vs FC Hilfiger 7 : 9
9. 8. 2020 17:30 A Pohár Útechy PJK Young Red Devils vs Engerau Boys Legends 7 : 1
9. 8. 2020 17:30 B Pohár Útechy IKY Kekuleho Potaš vs Partizán 04 Bratislava 3 : 4 PP
10. 8. 2020 18:30 B Pohár útechy 2.BLMF MBN FC Kolonia vs FC Economist Bratislava 12 : 5
10. 8. 2020 18:30 A OSEMF 2.BLMF ABK Engerau Boys Juniors vs Druholigonieri 10 : 6
9. 8. 2020 20:00 B OSEMF 2.BLMF IKY ŠKOLA FUTBALU vs FC Sisini 11 : 4
9. 8. 2020 18:45 B OSEMF 2.BLMF IKY All stars vs Inter BCB Glóbus 5 : 9
10. 8. 2020 19:45 C OSEMF 2.BLMF IKY FK Rača vs FC Blue Dragons 4 : 5
10. 8. 2020 18:30 C OSEMF 2.BLMF IKY OFM Štrkovec vs Sporting Academica 2 : 4
10. 8. 2020 19:45 B OSEMF 2.BLMF MBN FC BPN B vs FC MAGIC 2004 15 : 3
9. 8. 2020 8:00 B OSEMF 2.BLMF IKY ŠK Horský Park vs Never Easy 5 : 0 K
10. 8. 2020 20:50 C OSEMF 2.BLMF ABK Inter Bratislava BLMF vs Profesionali 12 : 3