Sezóna : 37. ročník Nadstavba

Liga : 1.BLMF - o Pohár Patrika Šelméciho

Kolo Dátum Čas Miesto Domáci Hostia Výsledok
1 4. 9. 2021 1:00 RK Academy FC Riňoši 0 : 11 K
1 4. 9. 2021 1:00 FC Golden Time Engerau Boys Juniors 0 : 6 K
1 4. 9. 2021 1:00 AC Globus Vesmírne Goro 3 : 0 K
2 4. 9. 2021 1:00 Engerau Boys Juniors Vesmírne Goro 0 : 1 K
2 4. 9. 2021 1:00 FC Golden Time RK Academy 0 : 14 K
2 4. 9. 2021 1:00 AC Globus FC Riňoši 0 : 4 K
3 4. 9. 2021 1:00 FC Riňoši Vesmírne Goro 0 : 4 K
3 4. 9. 2021 1:00 RK Academy Engerau Boys Juniors 0 : 4 K
3 4. 9. 2021 1:00 AC Globus FC Golden Time 1 : 0 K
4 4. 9. 2021 1:00 RK Academy Vesmírne Goro 0 : 3 K
4 4. 9. 2021 1:00 FC Golden Time FC Riňoši 0 : 1 PP
4 4. 9. 2021 1:00 AC Globus Engerau Boys Juniors 3 : 0 K
5 4. 9. 2021 1:00 FC Riňoši Engerau Boys Juniors 0 : 3 K
5 4. 9. 2021 1:00 FC Golden Time Vesmírne Goro 0 : 1 PP
5 4. 9. 2021 1:00 AC Globus RK Academy 0 : 1 K
6 13. 9. 2021 21:00 B 1.BLMF Pohár PŠ MBN RK Academy FC Riňoši 7 : 2
6 13. 9. 2021 21:10 C 1.BLMF Pohár PŠ ABK FC Golden Time Engerau Boys Juniors 9 : 5
6 13. 9. 2021 19:05 B 1.BLMF Pohár PŠ MBN AC Globus Vesmírne Goro 7 : 4
7 4. 10. 2021 20:00 B Pohár PŠ MBN Engerau Boys Juniors Vesmírne Goro 10 : 25
7 4. 10. 2021 21:05 A Pohár PŠ PJK/SCY FC Golden Time RK Academy 5 : 4 PP
7 4. 10. 2021 20:30 C Pohár PŠ MBN AC Globus FC Riňoši 9 : 6
8 20. 9. 2021 21:00 C Pohár PŠ MBN FC Riňoši Vesmírne Goro 6 : 5
8 20. 9. 2021 20:05 A Pohár PŠ IKY RK Academy Engerau Boys Juniors 12 : 6
8 20. 9. 2021 21:10 B Pohár PŠ ABK AC Globus FC Golden Time 5 : 0 K
9 18. 10. 2021 20:00 B Pohár PŠ ABK/MBN RK Academy Vesmírne Goro Neodohratý
9 18. 10. 2021 20:00 C Pohár PŠ PJK FC Golden Time FC Riňoši Neodohratý
9 18. 10. 2021 18:55 A Pohár PŠ IKY/ABK AC Globus Engerau Boys Juniors Neodohratý
10 11. 10. 2021 21:05 A Pohár PŠ PJK FC Riňoši Engerau Boys Juniors 5 : 11
10 11. 10. 2021 21:15 C Pohár PŠ ABK FC Golden Time Vesmírne Goro 6 : 10
10 11. 10. 2021 20:05 B Pohár PŠ IKY AC Globus RK Academy 8 : 1
Poradie Družstvo Zápasy Výhry Remízy Prehry Skóre Body
1 AC Globus 9 7 0 2 36:16 (20) 21
2 Vesmírne Goro 9 5 0 3 52:32 (20) 17
3 RK Academy 9 4 1 4 39:38 (1) 13
4 Engerau Boys Juniors 9 4 0 5 45:55 (-10) 12
5 FC Riňoši 9 3 0 5 34:39 (-5) 11
6 FC Golden Time 9 1 2 5 19:45 (-26) 7