Menu

Zoznam zápasov

Sezóna :
36. ročník LETOselect
Rozpisy/Výsledky sezóny s detailami Rozpisy/Výsledky sezóny bez detailov

Kolo:

BLMF - Playoff :
24. 8. 2020 20:50 A semifinále 1.BLMF IKY, SCY RK Academy vs Papalalulu 4 : 8
24. 8. 2020 18:30 B odveta Pohár Útechy MBN FC Kolonia vs FC Economist Bratislava 10 : 7
23. 8. 2020 17:30 B o 9.miesto IKY Young Red Devils vs FK Rača 4 : 13
23. 8. 2020 18:45 C o 11.miesto MBN Kekuleho Potaš vs FC Hilfiger 5 : 6 PP
23. 8. 2020 18:45 B o 13.miesto IKY FC Golden Time vs Marbella Boys 12 : 7
23. 8. 2020 17:30 A Finale Pohára Útechy MBN Different Colours United vs Partizán 04 Bratislava 4 : 9
23. 8. 2020 20:00 B o 5.miesto IKY ŠK Horský Park vs FC BPN B 15 : 3
24. 8. 2020 19:45 B o 5.miesto 2.BLMF MBN FC Blue Dragons vs Sporting Academica 7 : 1
24. 8. 2020 18:30 A o 7.miesto 2.BLMF ABK FC MAGIC 2004 vs Never Easy 3 : 4
24. 8. 2020 19:45 A Semifinale 2.BLMF IKY, ABK Engerau Boys Juniors vs Inter BCB Glóbus 8 : 6
23. 8. 2020 19:30 A Semifinale 2.BLMF SCY ŠKOLA FUTBALU vs Inter Bratislava BLMF 11 : 10 PP
24. 8. 2020 20:50 B o 5.miesto ABK, MBN AC GLÓBUS vs FC Riňoši 5 : 0 K
18. 8. 2020 19:00 odveta Pohár Útechy FC Kolonia vs FC Economist Bratislava Nepotvrdený
17. 8. 2020 19:45 C o konečné umiestnenie IFR FC Sisini vs FC MAGIC 2004 0 : 5 K
17. 8. 2020 18:30 C o konečné umiestnenie IFR Never Easy vs Profesionali 9 : 6
16. 8. 2020 20:00 A o konečné umiestnenie All stars vs OFM Štrkovec 0 : 5 K
16. 8. 2020 20:00 B o konečné umiestnenie FK Rača vs Druholigonieri 5 : 0 K
16. 8. 2020 18:45 A konečné umiestnenie Marbella Boys vs Kekuleho Potaš 0 : 5 K
16. 8. 2020 18:45 B konečné umiestnenie Engerau Boys Legends vs FC Golden Time 4 : 3
16. 8. 2020 17:30 B Semi POhár Utechy Different Colours United vs Young Red Devils 7 : 6 PP
16. 8. 2020 17:30 A Semi Pohár Utechy Partizán 04 Bratislava vs FC Hilfiger 13 : 6
17. 8. 2020 20:50 C 1/4 Finále 1.BLMF IFR Papalalulu vs FC Riňoši 10 : 5
17. 8. 2020 20:50 B 1/4 Finále 1.BLMF IKY/SCY AC GLÓBUS vs RK Academy 9 : 10 PP
17. 8. 2020 19:45 B 1/4 Finále 1.BLMF IKY FC BPN vs Galacticos 10 : 7
17. 8. 2020 20:50 A 1/4 Finále 1.BLMF IKY AC N3M vs Engerau Boys 11 : 5
17. 8. 2020 18:30 A 1/4 Finále 2.BLMF ABK Engerau Boys Juniors vs Sporting Academica 8 : 4
17. 8. 2020 18:30 A 1/4 Finále 2.BLMF ABK FC BPN B vs Inter BCB Glóbus 4 : 12
16. 8. 2020 20:00 A 1/4 Finále 2.BLMF ŠK Horský Park vs ŠKOLA FUTBALU 8 : 11
17. 8. 2020 19:45 A 1/4 Finále 2.BLMF ABK Inter Bratislava BLMF vs FC Blue Dragons 12 : 2
9. 8. 2020 20:00 A Pohár Útechy PJK Marbella Boys vs Different Colours United 0 : 5 K
9. 8. 2020 18:45 A Pohár Útechy PJK FC Golden Time vs FC Hilfiger 7 : 9
9. 8. 2020 17:30 A Pohár Útechy PJK Young Red Devils vs Engerau Boys Legends 7 : 1
9. 8. 2020 17:30 B Pohár Útechy IKY Kekuleho Potaš vs Partizán 04 Bratislava 3 : 4 PP
10. 8. 2020 18:30 B Pohár útechy 2.BLMF MBN FC Kolonia vs FC Economist Bratislava 12 : 5
10. 8. 2020 18:30 A OSEMF 2.BLMF ABK Engerau Boys Juniors vs Druholigonieri 10 : 6
9. 8. 2020 20:00 B OSEMF 2.BLMF IKY ŠKOLA FUTBALU vs FC Sisini 11 : 4
9. 8. 2020 18:45 B OSEMF 2.BLMF IKY All stars vs Inter BCB Glóbus 5 : 9
10. 8. 2020 19:45 C OSEMF 2.BLMF IKY FK Rača vs FC Blue Dragons 4 : 5
10. 8. 2020 18:30 C OSEMF 2.BLMF IKY OFM Štrkovec vs Sporting Academica 2 : 4
10. 8. 2020 19:45 B OSEMF 2.BLMF MBN FC BPN B vs FC MAGIC 2004 15 : 3
9. 8. 2020 8:00 B OSEMF 2.BLMF IKY ŠK Horský Park vs Never Easy 5 : 0 K
10. 8. 2020 20:50 C OSEMF 2.BLMF ABK Inter Bratislava BLMF vs Profesionali 12 : 3
BLMF - Playoff :
Never Easy vs Profesionali Neodohratý
FC Sisini vs Inter BCB Glóbus Neodohratý
FC MAGIC 2004 vs FC Blue Dragons Neodohratý
BLMF - Playoff :
FC Blue Dragons vs Profesionali Neodohratý
Inter BCB Glóbus vs Never Easy Neodohratý
FC MAGIC 2004 vs FC Sisini Neodohratý
BLMF - Playoff :
Inter BCB Glóbus vs Profesionali Neodohratý
FC Sisini vs FC Blue Dragons Neodohratý
FC MAGIC 2004 vs Never Easy Neodohratý
BLMF - Playoff :
FC Blue Dragons vs Never Easy Neodohratý
FC Sisini vs Profesionali Neodohratý
FC MAGIC 2004 vs Inter BCB Glóbus Neodohratý