24. 6. 2019 | 20:30 | B Finále 2.BLMF Bacho, CIntavý, Jaborek, R.Bílek | Engerau Boys | vs | Inter BCB Glóbus | Nepotvrdený | |||
24. 6. 2019 | 19:30 | A Jaborek o bronz | FC Riňoši | vs | Galtan | Nepotvrdený | |||
24. 6. 2019 | 18:15 | A Jaborek o 5.miesto 2x30 | Kalyan - Legendy futbalu B | vs | Never Easy | Nepotvrdený | |||
24. 6. 2019 | 19:30 | B Bacho finale pohára utechy | FC BPN B | vs | OFM Štrkovec | Nepotvrdený | |||
24. 6. 2019 | 19:00 | B Bacho finale pohára útechy 1x30 | FC Economist Bratislava | vs | FC BPN B | Nepotvrdený | |||
24. 6. 2019 | 18:30 | B Bacho finale pohára utechy 1x30min | FC Economist Bratislava | vs | OFM Štrkovec | Nepotvrdený | |||
23. 6. 2019 | 19:15 | B Jaborek o 11.miesto | Different Colours United | vs | FC Sisini | Nepotvrdený | |||
23. 6. 2019 | 19:15 | A Bacho o 13.miesto | FC MAGIC 2004 | vs | Young Red Devils | Nepotvrdený | |||
16. 6. 2019 | 20:30 | A SEMI Bacho | Galtan | vs | Inter BCB Glóbus | Nepotvrdený | |||
16. 6. 2019 | 20:30 | B SEMI Cintavý | FC Riňoši | vs | Engerau Boys | Nepotvrdený | |||
16. 6. 2019 | 19:15 | A Bacho o 5 až 8 miesto | Kalyan - Legendy futbalu B | vs | FC Economist Bratislava | Nepotvrdený | |||
16. 6. 2019 | 16:45 | B Jaborek o 9 až 12miesto | OFM Štrkovec | vs | FC Sisini | Nepotvrdený | |||
16. 6. 2019 | 19:15 | B Jaborek o 9 až 12 miesto | FC BPN B | vs | Different Colours United | Nepotvrdený | |||
16. 6. 2019 | 18:00 | B Jaborek o 13-16 miesto | Young Red Devils | vs | Black Vikings | Nepotvrdený | |||
17. 6. 2019 | 18:15 | A Jaborek o 13-16 miesto (2x30) | FC MAGIC 2004 | vs | Profesionali | Nepotvrdený | |||
23. 6. 2019 | 18:00 | A Bacho o 17.miesto odveta1.zápas | Partizán 04 Bratislava | vs | Kekuleho Potaš | Nepotvrdený | |||
10. 6. 2019 | 19:30 | B Jaborek 1/4fin dolné playoff | FC BPN B | vs | Black Vikings | Nepotvrdený | |||
10. 6. 2019 | 18:15 | A Cintavý 1/4fin 2BLMF | Engerau Boys | vs | Druholigonieri | Nepotvrdený | |||
10. 6. 2019 | 19:30 | A Bacho 1/4fin 2BLMF | Inter BCB Glóbus | vs | Kalyan - Legendy futbalu B | Nepotvrdený | |||
9. 6. 2019 | 20:30 | A Jaborek 1/4fin 2BLMF | Galtan | vs | FC Economist Bratislava | Nepotvrdený | |||
9. 6. 2019 | 19:15 | C Mišo 1/4fin dolne playoff | Profesionali | vs | OFM Štrkovec | Nepotvrdený | |||
9. 6. 2019 | 19:15 | A Jaborek 1/4 finále 2BLMF | FC Riňoši | vs | Never Easy | Nepotvrdený | |||
9. 6. 2019 | 19:15 | B Bacho 1/4fin dolne playoff DCU/Partizan 2x30min | FC MAGIC 2004 | vs | Different Colours United | Nepotvrdený | |||
9. 6. 2019 | 18:00 | A Rišo 1/4fin dolne playoff SISINI/MAG JUN 2x30min | Young Red Devils | vs | FC Sisini | Nepotvrdený | |||
9. 6. 2019 | 17:15 | A Rišo baráž playoff 2x15min | Kekuleho Potaš | vs | FC Sisini | Nepotvrdený | |||
9. 6. 2019 | 18:30 | B Bacho baráž playoff 2x15min | Different Colours United | vs | Partizán 04 Bratislava | Nepotvrdený | |||
28. 4. 2019 | 19:15 | B Bacho (kamera) | FC BPN B | vs | Kalyan - Legendy futbalu B | 7 : 4 | |||
28. 4. 2019 | 16:45 | A Michal Bílek (kamera) | Partizán 04 Bratislava | vs | Kekuleho Potaš | 7 : 9 | |||
28. 4. 2019 | 18:00 | B Bacho (kamera) | Druholigonieri | vs | FC Riňoši | 10 : 9 | |||
28. 4. 2019 | 1:00 | odložený | FC Sisini | vs | Galtan | 1 : 2 PP | |||
28. 4. 2019 | 18:00 | A Jaborek | OFM Štrkovec | vs | Different Colours United | 24 : 10 |