Sezóna : 2020/2021

Liga : Kanianska liga v malom futbale

Kolo Dátum Čas Miesto Domáci Hostia Výsledok
1 18. 9. 2020 19:15 BSC Monaco 7edma Patrioti 11 : 15
  Góly: Zelenický Lukáš ( 2 ),Laczko Tomáš ( 1 ),Rohovský Viliam ( 2 ),Henzel Ján ( 1 ),Spišák Nikolas ( 2 ),Žilla Radoslav ( 1 ),Beňadik Patrik ( 2 ) Krivák Patrik ( 1 ),Valko Martin ( 2 ),Bakus Samuel ( 5 ),Albertovič Simon ( 2 ),Žibek Mário ( 3 ),Paulík Adam ( 2 )
1 20. 9. 2020 8:45 Deportivo Kanianka FC Pavin 15 : 5
  Góly: Meluš Ivan ( 4 ),Fazika Jozef ( 1 ),Studený Michal ( 5 ),Čampiš Jozef ( 3 ),Špeťko Matej ( 1 ),Hanus Anton ( 1 ) Kočan Miloš ( 1 ),Belkacem Khadir ( 2 ),Šulek Patrik ( 1 ),Vaňo Peter ( 1 )
1 20. 9. 2020 10:00 Dream Team Matrix Elán Kanianka 18 : 8
  Góly: Pánis Michal ( 1 ),Hric František ( 1 ),Franek Michal ( 1 ),Pažický Tomáš ( 2 ),Baláž Ľudovít ( 4 ),Minich Patrik ( 4 ),Šunik Jozef ( 2 ),Stehlík Ján ( 3 ) Homola Miroslav ( 1 ),Grman Peter ( 1 ),Studený Štefan ( 1 ),Špeťko Oliver ( 3 ),Binder Roman ( 2 )
1 21. 9. 2020 19:15 ŠK Slovan Brezany The Foxies 13 : 4
  Góly: Vavro Martin ( 5 ),Priehoda Róbert ( 2 ),Solárik Jozef ( 1 ),Mihalička Ján ( 4 ),Ondráš Jaromír ( 1 ) Svitok Martin ( 1 ),Vrtál Vladimír ( 1 ),Gaman Dávid ( 2 )
2 25. 9. 2020 19:00 7edma Patrioti Dream Team Matrix 5 : 19
  Góly: Bakus Samuel ( 3 ),Perniš Dalibor ( 2 ) Šidlo Peter ( 1 ),Mojžiš Marek ( 1 ),Kollár Michal ( 2 ),Franek Michal ( 2 ),Baláž Ľudovít ( 2 ),Čertík Jozef ( 5 ),Stehlík Ján ( 6 )
2 27. 9. 2020 8:45 FC Pavin BSC Monaco 21 : 4
  Góly: Kočan Miloš ( 3 ),Stovička Ľubomír ( 1 ),Belkacem Khadir ( 1 ),Rybárik Marián ( 1 ),Žiak Tibor ( 1 ),Šulek Patrik ( 3 ),Švec Martin ( 2 ),Boško Tomáš ( 1 ),Švolík Jozef ( 4 ),Špeťko Ján ( 2 ),Vaňo Peter ( 2 ) Henzel Ján ( 1 ),Belko Ján ( 1 ),Beňadik Patrik ( 2 )
2 27. 9. 2020 10:00 The Foxies Deportivo Kanianka 1 : 22
  Góly: Škultéty Matúš ( 1 ) Hrehuš Lukáš ( 2 ),Meluš Ivan ( 3 ),Fazika Jozef ( 1 ),Lacko Roman ( 1 ),Studený Michal ( 9 ),Paučo Peter ( 1 ),Kolár Jaroslav ( 2 ),Špeťko Matej ( 3 )
2 28. 9. 2020 19:00 OFK Tango Kanianka ŠK Slovan Brezany 7 : 15
  Góly: Štubňa Ján ( 1 ),Staňo Marek ( 1 ),Rybár Ivan ( 1 ),Liška Róbert ( 1 ),Uhliar Ľubomír ( 2 ),Uzák Michal ( 1 ) Hajduk Ján ( 1 ),Vavro Martin ( 3 ),Priehoda Róbert ( 1 ),Zbiňovec Ľuboš ( 1 ),Mihalička Ján ( 6 ),Ondráš Jaromír ( 2 ),Prístavka Marcel ( 1 )
3 4. 10. 2020 8:00 Deportivo Kanianka OFK Tango Kanianka 21 : 6
  Góly: Meluš Ivan ( 4 ),Fazika Jozef ( 2 ),Studený Michal ( 8 ),Kolár Jaroslav ( 2 ),Špeťko Matej ( 1 ),Hanus Anton ( 4 ) Staňo Marek ( 2 ),Vážan Jozef ( 1 ),Liška Róbert ( 1 ),Uzák Michal ( 2 )
3 4. 10. 2020 9:15 BSC Monaco The Foxies 8 : 6
  Góly: Krč-Konečný Michal ( 1 ),Belko Ján ( 1 ),Gebrlin Branislav ( 2 ),Žilla Radoslav ( 2 ),Beňadik Patrik ( 1 ),Šimo Kristián ( 1 ) Škultéty Matúš ( 1 ),Svitok Martin ( 1 ),Gaman Dávid ( 2 ),Gebrlín Marek ( 1 ),Šimo Ján ( 1 )
3 4. 10. 2020 10:30 Dream Team Matrix FC Pavin 8 : 9
  Góly: Mojžiš Marek ( 1 ),Pažický Tomáš ( 2 ),Minich Patrik ( 4 ),Stehlík Ján ( 1 ) Kočan Miloš ( 3 ),Stovička Ľubomír ( 2 ),Boško Tomáš ( 2 ),Švolík Jozef ( 1 ),Špeťko Ján ( 1 )
  Žlté karty: Baláž Ľudovít ( 1 )
3 5. 10. 2020 18:30 Elán Kanianka 7edma Patrioti 4 : 12
  Góly: Pacher Ján ( 1 ),Špeťko Oliver ( 2 ),Paulušik Kristián ( 1 ) Valko Martin ( 1 ),Hološka Tomáš ( 1 ),Bakus Samuel ( 4 ),Hološka Adam ( 2 ),Albertovič Simon ( 2 ),Lukáč Adam ( 2 )
4 11. 10. 2020 8:00 The Foxies Dream Team Matrix 6 : 18
  Góly: Fľak Andrej ( 1 ),Škultéty Matúš ( 1 ),Svitok Martin ( 3 ),Šimo Ján ( 1 ) Šidlo Peter ( 1 ),Mojžiš Marek ( 2 ),Vážan Roman ( 1 ),Kollár Michal ( 1 ),Pažický Tomáš ( 1 ),Baláž Ľudovít ( 5 ),Minich Patrik ( 3 ),Hollý Martin ( 4 )
4 11. 10. 2020 9:15 FC Pavin Elán Kanianka 4 : 4
  Góly: Kočan Miloš ( 1 ),Šovčík Andrej ( 1 ),Rybárik Marián ( 1 ),Boško Tomáš ( 1 ) Janek Miroslav ( 2 ),Špeťko Oliver ( 2 )
  Žlté karty: Studený Štefan ( 1 ),Binder Roman ( 1 )
4 11. 10. 2020 10:30 OFK Tango Kanianka BSC Monaco 13 : 4
  Góly: Štubňa Ján ( 2 ),Žember Dušan ( 1 ),Kováč Ľubomír ( 1 ),Floriš Peter ( 1 ),Pos Dávid ( 1 ),Hoffmann Jozef ( 2 ),Vážan Jozef ( 2 ),Uzák Michal ( 3 ) Laczko Tomáš ( 1 ),Zvalo Miroslav ( 1 ),Spišák Nikolas ( 1 ),Beňadik Patrik ( 1 )
4 12. 10. 2020 18:30 ŠK Slovan Brezany Deportivo Kanianka Odložený
5 27. 8. 2021 18:30 BSC Monaco ŠK Slovan Brezany 7 : 15
  Góly: Zelenický Lukáš ( 2 ),Henzel Ján ( 2 ),Gebrlin Branislav ( 1 ),Spišák Nikolas ( 1 ),Šimo Kristián ( 1 ) Priehoda Róbert ( 7 ),Ondráš Jaromír ( 3 ),Prístavka Marcel ( 5 )
  Žlté karty: Osztáš Juraj ( 1 ) Priehoda Róbert ( 1 )
5 29. 8. 2021 8:45 Elán Kanianka The Foxies 9 : 11
  Góly: Janek Miroslav ( 1 ),Špeťko Oliver ( 3 ),Binder Roman ( 1 ),Šimko Marián ( 2 ),Paulušik Kristián ( 2 ) Krivák Patrik ( 2 ),Svitok Martin ( 4 ),Škultéty Tomáš ( 5 )
5 29. 8. 2021 10:00 Dream Team Matrix OFK Tango Kanianka 9 : 7
  Góly: Pánis Michal ( 1 ),Vážan Roman ( 1 ),Baláž Ľudovít ( 4 ),Minich Patrik ( 1 ),Šunik Jozef ( 1 ),Stehlík Ján ( 1 ) Benko Ladislav ( 1 ),Hoffmann Jozef ( 5 ),Uzák Michal ( 1 )
5 30. 8. 2021 18:30 7edma Patrioti FC Pavin 9 : 6
  Góly: Macháč Dušan ( 1 ),Bránik Marek ( 5 ),Svorada Ivan ( 3 ) Kočan Miloš ( 1 ),Ďurina Tomáš ( 1 ),Rybárik Marián ( 1 ),Boško Tomáš ( 2 ),Karady Erik ( 1 )
  Žlté karty: Šovčík Andrej ( 1 )
6 5. 9. 2021 8:00 OFK Tango Kanianka Elán Kanianka 8 : 8
  Góly: Benko Ladislav ( 3 ),Liška Róbert ( 1 ),Uhliar Ľubomír ( 2 ),Uzák Michal ( 2 ) Bušík Peter ( 1 ),Janek Miroslav ( 2 ),Studený Štefan ( 2 ),Špeťko Oliver ( 1 ),Šimko Marián ( 2 )
6 5. 9. 2021 9:15 Deportivo Kanianka BSC Monaco 25 : 1
  Góly: Fazika Jozef ( 1 ),Lacko Roman ( 1 ),Studený Michal ( 12 ),Haulík Marcel ( 6 ),Kolár Jaroslav ( 5 ) Gebrlin Branislav ( 1 )
6 5. 9. 2021 10:30 The Foxies 7edma Patrioti 6 : 11
  Góly: Škultéty Matúš ( 1 ),Svitok Martin ( 1 ),Škultéty Tomáš ( 3 ),Dobrotka Milan ( 1 ) Okenka Adrián ( 2 ),Perniš Dalibor ( 1 ),Hološka Adam ( 2 ),Bránik Marek ( 3 ),Husar Marcel ( 3 )
6 6. 9. 2021 18:00 ŠK Slovan Brezany Dream Team Matrix 4 : 13
  Góly: Kochan Libor ( 3 ),Ondráš Jaromír ( 1 ) Mojžiš Marek ( 2 ),Baláž Ľudovít ( 2 ),Minich Patrik ( 1 ),Stehlík Ján ( 4 ),Kôstka Milan ( 4 )
7 12. 9. 2021 9:15 FC Pavin The Foxies 9 : 17
  Góly: Kočan Miloš ( 7 ),Šovčík Andrej ( 2 ) Škultéty Patrik ( 3 ),Svitok Martin ( 1 ),Kobela Daniel ( 1 ),Gebrlín Marek ( 1 ),Šimo Ján ( 2 ),Škultéty Tomáš ( 6 ),Dobrotka Milan ( 2 ),Pieš Patrik ( 1 )
  Žlté karty: Dobrotka Milan ( 1 )
7 12. 9. 2021 10:30 Dream Team Matrix Deportivo Kanianka 11 : 6
  Góly: Píš Ján ( 1 ),Minich Patrik ( 1 ),Stehlík Ján ( 7 ),Pánis Róbert ( 1 ),Marko Nikolas ( 1 ) Lacko Roman ( 2 ),Studený Michal ( 1 ),Kolár Jaroslav ( 1 ),Špeťko Matej ( 1 ),Bobek Lukáš ( 1 )
  Žlté karty: Meluš Ivan ( 1 )
7 13. 9. 2021 18:00 Elán Kanianka ŠK Slovan Brezany 9 : 16
  Góly: Pekár Peter ( 3 ),Janek Miroslav ( 3 ),Šimko Marián ( 1 ),Paulušik Kristián ( 1 ),Paulušik Manuel ( 1 ) Vavro Martin ( 4 ),Zbiňovec Ľuboš ( 1 ),Kochan Boris ( 1 ),Mihalička Ján ( 3 ),Ondráš Jaromír ( 2 ),Prístavka Marcel ( 3 ),Miklaš Marek ( 2 )
7 13. 9. 2021 19:45 7edma Patrioti OFK Tango Kanianka 14 : 4
  Góly: Dudáš Milan ( 1 ),Okenka Adrián ( 8 ),Hološka Adam ( 2 ),Bránik Marek ( 1 ),Svorada Ivan ( 2 ) Floriš Peter ( 1 ),Benko Ladislav ( 1 ),Hoffmann Jozef ( 1 ),Kobulda Jaroslav ( 1 )
8 19. 9. 2021 8:00 OFK Tango Kanianka FC Pavin 8 : 1
  Góly: Benko Ladislav ( 1 ),Uhliar Ľubomír ( 5 ),Uzák Michal ( 2 ) Švec Martin ( 1 )
8 19. 9. 2021 9:15 Deportivo Kanianka Elán Kanianka 14 : 3
  Góly: Meluš Ivan ( 3 ),Fazika Jozef ( 1 ),Lacko Roman ( 1 ),Studený Michal ( 6 ),Tkáč Dalibor ( 1 ),Haulík Marcel ( 2 ) Homola Miroslav ( 1 ),Dolog Jozef ( 2 )
8 19. 9. 2021 10:30 BSC Monaco Dream Team Matrix 7 : 28
  Góly: Zelenický Martin ( 2 ),Zelenický Lukáš ( 3 ),Henzel Ján ( 1 ),Žilla Radoslav ( 1 ) Píš Ján ( 1 ),Pánis Michal ( 1 ),Kollár Michal ( 1 ),Hric František ( 1 ),Franek Michal ( 1 ),Pažický Tomáš ( 1 ),Baláž Ľudovít ( 3 ),Minich Patrik ( 2 ),Hollý Martin ( 1 ),Šunik Jozef ( 2 ),Stehlík Ján ( 8 ),Kôstka Milan ( 2 ),Pánis Róbert ( 3 ),Marko Nikolas ( 1 )
8 20. 9. 2021 18:00 ŠK Slovan Brezany 7edma Patrioti 12 : 14
  Góly: Vavro Martin ( 6 ),Kochan Boris ( 2 ),Mihalička Ján ( 4 ) Okenka Adrián ( 5 ),Perniš Dalibor ( 1 ),Hološka Adam ( 4 ),Albertovič Simon ( 3 ),Bránik Marek ( 1 )
9 24. 9. 2021 17:45 7edma Patrioti Deportivo Kanianka 6 : 12
  Góly: Švolík Martin ( 2 ),Bakus Samuel ( 2 ),Bránik Marek ( 1 ),Poljak Juraj ( 1 ) Meluš Ivan ( 1 ),Studený Michal ( 5 ),Haulík Marcel ( 1 ),Hanus Anton ( 1 ),Bobek Lukáš ( 4 )
9 26. 9. 2021 8:45 Elán Kanianka BSC Monaco 9 : 10
  Góly: Grman Peter ( 1 ),Studený Štefan ( 2 ),Mendel Matej ( 2 ),Ležovič Mário ( 4 ) Zelenický Lukáš ( 7 ),Laczko Tomáš ( 2 ),Líška Jozef ( 1 )
9 26. 9. 2021 10:00 The Foxies OFK Tango Kanianka 8 : 7
  Góly: Škultéty Matúš ( 2 ),Svitok Martin ( 1 ),Šimo Ján ( 1 ),Škultéty Tomáš ( 4 ) Floriš Peter ( 1 ),Vážan Jozef ( 1 ),Uzák Michal ( 2 ),Rybár Miroslav ( 3 )
9 27. 9. 2021 17:45 FC Pavin ŠK Slovan Brezany 5 : 12
  Góly: Kočan Miloš ( 2 ),Rybárik Marián ( 1 ),Boško Tomáš ( 1 ),Švolík Jozef ( 1 ) Kochan Boris ( 4 ),Kochan Libor ( 2 ),Mihalička Ján ( 3 ),Prístavka Marcel ( 2 ),Miklaš Marek ( 1 )
10 1. 10. 2021 19:30 7edma Patrioti BSC Monaco 12 : 8
  Góly: Švolík Martin ( 2 ),Okenka Adrián ( 1 ),Bakus Samuel ( 3 ),Hološka Adam ( 2 ),Albertovič Simon ( 2 ),Bránik Marek ( 1 ),Poljak Juraj ( 1 ) Zelenický Lukáš ( 3 ),Zelenický Marián ( 1 ),Laczko Tomáš ( 1 ),Spišák Nikolas ( 1 ),Žilla Radoslav ( 1 ),Beňadik Patrik ( 1 )
10 3. 10. 2021 8:45 FC Pavin Deportivo Kanianka 8 : 9
  Góly: Kočan Miloš ( 2 ),Stovička Ľubomír ( 1 ),Švec Martin ( 1 ),Baránek Adam ( 4 ) Meluš Ivan ( 1 ),Studený Michal ( 3 ),Haulík Marcel ( 1 ),Bobek Lukáš ( 4 )
10 3. 10. 2021 10:00 Elán Kanianka Dream Team Matrix 5 : 21
  Góly: Janek Miroslav ( 2 ),Studený Štefan ( 1 ),Binder Roman ( 1 ),Ležovič Mário ( 1 ) Šidlo Peter ( 2 ),Kollár Michal ( 2 ),Baláž Ľudovít ( 4 ),Minich Patrik ( 2 ),Čertík Jozef ( 6 ),Stehlík Ján ( 3 ),Kôstka Milan ( 1 ),Marko Nikolas ( 1 )
10 4. 10. 2021 19:00 The Foxies ŠK Slovan Brezany Odložený
11 8. 10. 2021 19:30 Dream Team Matrix 7edma Patrioti 17 : 4
  Góly: Šidlo Peter ( 1 ),Pánis Michal ( 2 ),Mojžiš Marek ( 1 ),Kollár Michal ( 1 ),Hric František ( 2 ),Franek Michal ( 1 ),Minich Patrik ( 2 ),Hollý Martin ( 2 ),Stehlík Ján ( 3 ),Pös Matúš ( 1 ),Marko Nikolas ( 1 ) Perniš Dalibor ( 1 ),Bránik Marek ( 2 ),Beluš Róbert ( 1 )
11 10. 10. 2021 8:45 BSC Monaco FC Pavin 5 : 12
  Góly: Laczko Tomáš ( 1 ),Krč-Konečný Michal ( 2 ),Gebrlin Branislav ( 1 ),Žilla Radoslav ( 1 ) Kočan Miloš ( 1 ),Ďurina Tomáš ( 1 ),Rybárik Marián ( 1 ),Boško Tomáš ( 2 ),Švolík Jozef ( 1 ),Baránek Adam ( 6 )
11 10. 10. 2021 10:00 Deportivo Kanianka The Foxies 26 : 5
  Góly: Meluš Ivan ( 2 ),Lacko Roman ( 1 ),Studený Michal ( 12 ),Kolár Jaroslav ( 5 ),Bobek Lukáš ( 6 ) Škultéty Matúš ( 4 ),Svitok Martin ( 1 )
11 11. 10. 2021 19:30 ŠK Slovan Brezany OFK Tango Kanianka 20 : 7
  Góly: Mišeje Patrik ( 8 ),Mihalička Ján ( 9 ),Ondráš Jaromír ( 1 ),Prístavka Marcel ( 2 ) Floriš Peter ( 2 ),Rybár Ivan ( 1 ),Hoffmann Jozef ( 2 ),Uzák Michal ( 2 )
12 17. 10. 2021 8:45 The Foxies BSC Monaco 12 : 9
  Góly: Krivák Patrik ( 1 ),Škultéty Matúš ( 4 ),Svitok Martin ( 1 ),Kobela Daniel ( 1 ),Škultéty Tomáš ( 5 ) Zelenický Martin ( 1 ),Laczko Tomáš ( 2 ),Spišák Nikolas ( 1 ),Žilla Radoslav ( 2 ),Beňadik Patrik ( 3 )
12 17. 10. 2021 10:00 FC Pavin Dream Team Matrix 3 : 17
  Góly: Kočan Miloš ( 2 ),Boško Tomáš ( 1 ) Šidlo Peter ( 1 ),Mojžiš Marek ( 2 ),Kollár Michal ( 1 ),Baláž Ľudovít ( 4 ),Minich Patrik ( 4 ),Hollý Martin ( 3 ),Kôstka Milan ( 1 ),Pánis Róbert ( 1 )
12 17. 10. 2021 11:15 OFK Tango Kanianka Deportivo Kanianka 7 : 12
  Góly: Floriš Peter ( 1 ),Staňo Marek ( 1 ),Hoffmann Jozef ( 5 ) Lacko Roman ( 2 ),Studený Michal ( 6 ),Špeťko Matej ( 3 ),Bobek Lukáš ( 1 )
12 18. 10. 2021 19:30 7edma Patrioti Elán Kanianka Neodohratý
13 24. 10. 2021 8:45 Elán Kanianka FC Pavin Neodohratý
13 24. 10. 2021 10:00 BSC Monaco OFK Tango Kanianka Neodohratý
13 24. 10. 2021 11:15 Dream Team Matrix The Foxies Neodohratý
13 25. 10. 2021 19:00 Deportivo Kanianka ŠK Slovan Brezany Neodohratý
Poradie Družstvo Zápasy Výhry Remízy Prehry Skóre Body
1 Dream Team Matrix 11 10 0 1 179:64 (115) 30
2 Deportivo Kanianka 10 9 0 1 162:53 (109) 27
3 7edma Patrioti 10 7 0 3 102:99 (3) 21
4 ŠK Slovan Brezany 8 6 0 2 107:66 (41) 18
5 The Foxies 10 4 0 6 76:132 (-56) 12
6 FC Pavin 11 3 1 7 83:108 (-25) 10
7 OFK Tango Kanianka 10 2 1 7 74:112 (-38) 7
8 BSC Monaco 11 2 0 9 74:168 (-94) 6
9 Elán Kanianka 9 0 2 7 59:114 (-55) 2